Pn. Bir 14th, 2024

Intymi kosmetika, papildyta feromonais, kuriama specialiai moterims. Moterims, kurios skundžiasi vyriškosios lyties dėmesio trūkumu. Tai tarsi specialus meilės eliksyras, apie kurį taip svajodavo mažos mergaitės, prisiskaičiusios pasakų. Ir štai šiandien toks dalykas egzistuoja. Kas tie feromonai? Kaip jie veikia? Kur jų galima gauti bei kokiose priemonėse rasti?

Keisti aromatiniai junginiai

Daugelis kalba, kad šiaip jau šie cheminiai kūno junginiai, kuriuos išskiria tiek vyrų, tiek moterų organizmas, yra bekvapiai. Visgi, pauosčius itin didelį vyriškų feromonų koncentratą, kvapas juntamas. Ir maždaug 70% moterų pasakytų, kad šis kvapas bjaurus. Kyla klausimas, kodėl jie naudojami kvepalams?

Pagrindinis akcentas yra tai, jog įprastai niekas neduoda įsigyti gryno feromonų koncentrato. Jie keliauja į mėgstamus kvepalus, be to, į juos įeina tik labai maža feromonų dalis. Tačiau jų veiksmingumas priklauso tikrai ne nuo kiekio.

Štai, galime pateikti labai natūralų ir gyvenimišką pavyzdį. Yra pastebėta, jog vyrus moterys labiau traukia vaisingumo metu. Šiomis dienomis moterys vyriškajai lyčiai atrodo daug gražesnės, patrauklesnės ir spinduliuojančios seksualumą. Kaip vienas vyras kartą pasakė: „taip ir norisi jas įsitraukti į lovą“. Be to, moteriškoji lytis tikrai yra pastebėjusi, kad tomis dienomis vyrai tikrai intensyviau rodo dėmesį. Taip yra todėl, kad vaisingomis dienomis moterų organizme stipriau išsiskiria feromonai. Juos tiek vyriškoji, tiek moteriškoji lytis užuodžia savaime, nors šiaip jau to kvapo nė nesijaučia.

Feromonų išsiskyrimas ir „meilė pagal kvapą“ kitaip dar vadinama meile iš pirmo žvilgsnio. Magija ir chemija vykstanti tarp dviejų skirtingų lyčių asmenų vyksta dėl šių aromatinių natūralių cheminių junginių. Šiandien mokslininkai dirba su jų koncentratais taip kurdami meilės eliksyrus arba kitaip – meilės kvepalus.

Kokios kosmetikos priemonės gali būti su feromonais?

Verta akcentuoti, kad feromonais papildytų galima rasti ne tik kvepalų. Jei apsilankysite intymių prekių internetiniuose puslapiuose ar salonuose, taip pat rasite ir stimuliuojančių, feromonais papildytų lūpų balzamų, feromoninių purškalų, kūno dulksnos su feromonais. Taip pat aptikti galima ir masažo aliejų, kremų bei feromoninių dezodorantų ir skutimosi kremų vyrams. Dar kartais nustebinti gali ir specialūs kvapai patalpoms. Kurstyti aistrą ir sudaryti savimi pasitikinčio ir nuostabiais genais pasižyminčio asmens įspūdį tiek moteriai, tiek vyrui šiandien visai nesudėtinga. Tai tiesiog feromonai ir jų poveikis.

By TSLK

Parašykite komentarą