An. Geg 21st, 2024

Intranetas tokia sąvoka, su kuria ne ypač dažnai susiduriama, todėl dažnas net nežino, ką iš tiesų tai reiškia. Vieni sako, kad tai susiję su elektroninėmis priemonėmis, kiti įsitikinę, kad šią idėją IT specialistai rekomenduoja, belieka išsiaiškinti, kaip su šiuo terminu susiduriame kasdieninėje aplinkoje. Vienas iš objektų – tai įmonė, kurioje dirbame. Visiems gerai žinoma, kad daugumoje jų tenka pasirašyti konfidencialumo sutartį, kad informaciją apie vidinę veiklą nepasklistų bet kokioje aplinkoje ypač tarp konkuruojančių įmonių. Kas kaip ir suprantama, kadangi kitu atveju galima žala ir nuostoliai.

Tai kuo ypatingas intranetas?

  • Organizacija su integruota įmonės vidine sistema turi daug privalumų. Vienas iš jų – aukštas komunikacijos lygis. Kiekvienas darbdavys žino, kaip svarbu greitas grįžtamasis ryšys. Nuo dažnai priklauso investicijos ir laikas per kurį galima pasiekti geresnių rezultatų. Visi puikiai žinome, kad laukimas niekam nenaudingas, todėl tinkamas ryšys turi būti pasirūpintas.
  • Jokio laukimo – aktyvus po 10 minučių. Daug kas mano, kad tai ilgo laikotarpio procedūra, tačiau tai užtrunka tik porą minučių. Situacijos valdymas svarbu valdžiai, todėl jie bus užtikrinti, kad sistema bus paruošta ir duomenis bus galima registruoti, saugoti ir atkurti nuo pat įrašymo pradžios.
  • Intranetas pasižymi ne tik ryšiu ir greitu parengimu, bet saugumo jausmu. Vienas pamestas lapas gali padaryti didelės žalos įmonei, tačiau archyvuose saugomos sutartys, pardavimai, sertifikatai ir kiti duomenys su šia sistema niekur nepasimes. Nors sakoma, kad turėti šį tinklą brangu, tačiau kartu tai gali sutaupyti daug laiko ir darbo. Kas kartais išsaugo net daugiau lėšų.

Rūpinantis – išsaugok ne tik popierių

Žiūrint į šiuos privalumus, nauda tampa nenuginčijama. Įmonės vidinė sistema pasirūpins, kad jos įdiegimas neužtruktų, duomenys būtų išsaugoti ir net galimi atkurti. Valdžiai tai taps puikiu būdu skirti dėmesį į aktualias problemas ir rūpesčius. Intranetas – apjungia ir pasirūpina ne tik duomenimis, bet darbuotojais. Ką jau kalbėti, kad popieriaus sąnaudos taps žymiai mažesnės ir gal net greitu metu iš viso išnyks. Atsakinga įmonė – patikimiems darbuotojams.

By TSLK

Parašykite komentarą