Kt. Lie 18th, 2024

Dovanos darbuotojams – tai, kas maloniai nuteikia ir motyvuoja. Progų jas įteikti pasitaiko pačių įvairiausių. Tačiau, ar kada nors teko susimąstyti, ką padovanoti laisvai samdomam darbuotojui (angl. freelancer)? Štai keletas originalių ir praktiškų idėjų.

 

Lengvesniam darbo planavimui

 

Raštinės reikmenys praverčia tikriausiai daugumai – nei išimtis ir laisvai samdomi darbuotojai. Stilingos užrašinės, lipnūs lapeliai, rašikliai – dovanų pasirinkimas išties pakankamai platus. Šias ir kitas panašias priemones galima užsisakyti internetinėje svetainėje www.logobalt.lt. Individualumo ir patrauklumo joms suteikia papildomi elementai, pavyzdžiui, logotipas arba norimas užrašas (motyvuojanti frazė, palinkėjimas ir t. t.). Taigi, jei ieškote ne tik praktiškos, bet ir patrauklios dovanos, tokie reikmenys verti jūsų dėmesio.

 

Darbui bet kur ir bet kada

 

Laisvai samdomi darbuotojai pakankamai dažnai keičia savo darbo vietą: kartais tai gali būti kavinė, kartais nuomojamas patalpa. Todėl itin svarbu, kad reikalingiausi daiktai visuomet būtų po ranka. Vienas iš tokių – nešiojamas įkroviklis. Turint šią priemonę nebereikia jaudintis dėl netikėtai išsikrovusio telefono. Dažnai praverčia ir kasdienybę palengvinantys adapteriai.

 

Rašikliai dovanų puiki idėja, tačiau vien jų gali nepakakti. Svetainėje www.logobalt.lt rasite ne tik jų. Dar vienas patrauklus pasirinkimas – nešiojamiems kompiuteriams skirti krepšiai. Daugelis laisvai samdomų darbuotojų tikriausiai sutiks, kad tai – nepamainomas kompanionas. Jei norite, kad dovana atrodytų dar originaliau, galite ją papuošti norimu logotipu, stilingu paveikslėliu ar užrašu.

 

Jaukumui ir patogumui

 

Norisi padovanoti kažką kas sutiektų jaukumo? Tuomet rekomenduojama apsvarstyti tokias priemones kaip minkštas pledas, miela gertuvė ar puodelis su užrašu. Jos itin praverčia, kaip norisi šilumos – juk įsisukus į pledą dirbti kur kas maloniau. Pasimėgauti karšta aromatinga arbata ar kava taip pat labai smagu. Skoningai parinktos dekoracijos (užrašas ar paveikslėlis) primins apie jus ir padės parodyti dėmesį.

 

Pledai, puodeliai, nešiojamo kompiuterio krepšiai ar rašikliai – dovanų idėjos, kurios turėtų patikti daugumai laisvai samdomų darbuotojų. Galbūt kaip tik šiuo metu tai aktualu ir jums? Internetinėje svetainėje adresu www.logobalt.lt galite rasti platų šių ir ne tik priemonių pasirinkimą.

By TSLK

Parašykite komentarą