Pn. Bir 14th, 2024

Jeigu jums atsibodo jūsų namų interjeras, žiūrite į savo kambario sienas ir matote, kad ten kažko trūksta, o pinigų nei naujiems tapetams, nei remontui ar naujiems baldams nėra. Nėra ir laiko pradėti didžiules pertvarkas namie, bet vis tiek norisi kažko naujo, galime pasiūlyti labai paprastą atnaujinimo sprendimą – sieniniai laikrodžiai ir kalendoriai.

Kartais net nedidelis patobulinimas, naujas daiktas visiškai pakeičia kambario vaizdą. Kartais reikia tik perstumdyti baldus ir viskas atrodo kur kas geriau. Mes galime pasiūlyti papuošti sienas. Jei ant jos kabo senas paveikslas, kuris jau senų seniausiai atsibodo, galite jį pakeisti nauju arba galite pakabinti sieninį laikrodį. Sieniniai laikrodžiai gali būti puiku sprendimu norint atnaujinti niūrias kambario sienas. Prašmatiniais ir stilingais laikrodžiais galite papuošti ir pagyvinti savo miegamąjį, svetainę, virtuvę ar koridorių. Tai bus puikus ir išskirtinis jūsų interjero akcentas. Sieniniai laikrodžiai taip pat gali būti labai tinkama dovana naujakuriams, draugams, kolegoms, verslo partneriams.

Ne tik savo namuose galite pasikabinti sieninį laikrodį. Jei darbe skaičiuojate laiką iki pietų pertraukos, galite pakabinti laikrodį ant sienos, kad laukimas būtų ne toks nuobodus. Biurui labiausiai tinka modernaus stiliaus laikrodžiai, aišku tai priklauso ir nuo biuro interjero.

Sieniniai laikrodžiai gali tarnauti nebūtinai pagal paskirtį, tai yra nebūti vien prietaisu, rodančiu valandas ir minutes, tai gali būti išties originali interjeo detalė, atskleidžianti individualų, jūsų sukurtą stilių. Prekybvietėse galite rasti įvairiausių laikrodžių, tiek senovinių ir antikvarinių, tiek pagal naujausio dizaino tendencijas pagamintų ir dekoruotų. Galima rasti įvairiausių formų, spalvų, dydžių, medžiagų laikrodžių. Prieš išsirinkdami sau tinkamiausią, gerai apsvarstykite visas idėjas ir pagalvokite, kaip tam tikras laikrodis derės prie kitų kambario detalių, kaip jis atrodys jūsų namuose. Taip pat pagalvokite, kurioje vietoje jis geriausiai tiktų. Jei kambaryje yra tuščia siena, kuriai trūksta užpildymo, jis ten puikiai tiks. O gal jam geriausia vieta virš stalo, ar komodos arba virš lovos. Turite apsispręsti, kas jums aktualiau, ar tai, akd laikrodis atliktų savo standartinę funkciją ar tai, kad jis tiesiog būtų puošmena.

Dažniausiai pasitaikančios medžiagos, iš kurių gaminami sieniniai laikrodžiai yra metalas, medis ir stiklas. Jei norite laikrodžius laikyti lauke, pasidomėkite, ar šių medžiagų savybės leidžia tai, ar laikrodžiai bus atsparūs orų permainoms ir pasidomėkite, kokia jiems bus reikalinga priežiūra.

Taip pat labai gražiai ir originaliai ant jūsų sienos gali atrodyti kalendoriai. Galite įsigyti įvairiausių dydžių ir spalvų bei temų kalendorių. Kalendoriai gali būti visai paprasrti, juose gali būti užrašyta tik mėnuo, diena, vardadieniai, šventės, mėnulio fazė. Didesniuose kalendoriuose galite rasti daugiau informacijos ir įvairiausių nuotraukų bei paveikslėlių, kurie pagyvins atmosferą jūsų namuose.

By TSLK

Parašykite komentarą