Št. Geg 18th, 2024

Prekės suaugusiems – tai ne tik apsaugos priemonės. Įvairūs sekso žaislai neleidžia išsikeroti rutinai poros seksualiniame gyvenime. Visgi apie jas kalbėti drąsu ne kiekvienam. Pateikiame populiariausių sekso žaisliukų penketuką tam, kad Jūsų lytinis gyvenimas neatrodytų nuobodus. Kas kam kodėl?

Sekso žaisliukų TOP 5

Pateikiame net 5 daugiausiai dėmesio sulaukiančias erotines prekes, kurias verta išbandyti, siekiant paįvairinti savo nuotykius lovoje.

  1. Žaislai, suvaržantys judesiusAntrankiai, akių kaukės, botagėliai, judesius varžančios juostos. Keisčiausius ir giliausius fetišus patenkinantys sekso žaisliukai. Šiuos dažniausiai perka tie, kurie mėgsta galios vaidmenų žaidimus lovoje. Tai skatina ne tik aštresnius ir stipresnius pojūčius santykių metu, bet ir visišką priklausomybę nuo partnerio veiksmų. Visgi, adrenalinas sekso metu beveik niekada nebuvo blogas pasirinkimas.
  2. Vibratoriai. Gana įprastas ir vienas populiariausių lovos žaisliukų. Šio tipo prekės suaugusiems yra ne vieno tipo. Viengubi, dvigubi, esminius taškus jaudinantys vibratoriai. Skirti G taškui ir klitoriui. Įvairiausios formos leidžia pajusti skirtingus pojūčius, o pasirinkti bet kurioj sekso prekių parduotuvėje tikrai bus iš ko. Pojūčiai taip pat priklauso ne tik nuo vibratoriaus formos, bet ir nuo vibratoriaus paviršiaus reljefo. Rinktis galima tiek grublėto, tiek lygaus paviršiaus.
  3. Vaginaliniai kamuoliukai. Šie taip pat populiarūs ne šiaip sau. Jie ne tik suteikia moteriai aukščiausio laipsnio malonumą, bet ir padeda treniruoti makšties raumenis. Šie skirstomi į kelis tipus, tad galima rinktis tiek tik pradedančioms, tiek jau patyrusioms šių žaisliukų malonumą ir žinančioms kaip tai veikia. Patys kamuoliukai viduje turi svarmenį, priklausomai nuo to, kiek mergina pažengusi, skiriasi jo svoris. Kalbama, kad ši priemonė malonumo garantas kiekvienai moteriai.
  4. Analiniai kaiščiai. Tokios prekės suaugusiems šiek tiek retesnės, bet visgi neprarandančios savo pozicijų. Labiau rekomenduojamos ir perkamos tų, kuriems trūksta išskirtinių pojūčių lytiniame gyvenime. Analinis kaištis dažnai naudojama priemonė ruošiantis analiniam seksui – jis įstatomas į tiesiąją žarną. Ši priemonė dažnai naudojama tų, kuriems įprasti sekso žaidimai atrodo nuobodūs. Jie ne tik sustiprina juntamus pojūčius, bet ir paįvairina rutiną.
  5. Lubrikantai. Bene pati įprasčiausia ir dažniausiai naudojama priemonė, siekiant padidinti malonumą sekso metu. Įvairiausių kvapų ir sudėčių šios erotinės prekės kiekvieną suėjimą leidžia pajusti naujai. Ypač populiarūs masažiniai aliejukai, šaldantys ar šildantys lubrikantai. Ši prekė niekada nepraranda savo populiarumo ir visada randa savo vietą poros seksualiniame gyvenime.

Taigi ieškant kuo paįvairinti savo lytinius santykius rekomenduojama išbandyti įvairius sekso žaisliukus ar priemones, suteikiančias didesnį malonumą. Nebijokite užėję į erotinių prekių parduotuves konsultuotis. Atraskite sekso malonumą iš naujo.

By TSLK

Parašykite komentarą