Kt. Geg 16th, 2024

„Yanmar“ varikliai – tai kokybiški ir naujos kartos dyzeliniai varikliai, skirti plačiam naudojimui. Jau daugiau nei 100 metų „Yanmar“ kuria pažangiausius variklius. Inovatyvūs dyzeliniai varikliai yra draugiški aplinkai, veikiantys tyliai. „Yanmar“ rūpinasi gamta ir šviesia ateitimi.

Inovatyvumas. Įmonės varikliai yra pritaikyti prie ES sukurtų naujų dyzelinių variklių reikalavimų – jie mažiau teršia gamtą, yra saugūs naudoti.

Sąnaudos. „Yanmar“ taiko naujausias technologijas kuriant variklius – nauji inžineriniai sprendimai sumažina degalų sąnaudas.

Dydis. „Yanmar“ atsižvelgia į dyzelinius variklius naudojančių klientų poreikius – kuriami vis kompaktiškesni varikliai.

Garantija. „Yanmar“ garantuoja net trijų metų garantiją dyzeliniams varikliams – jeigu jie yra priskirti šiai kategorijai.

Už modernią ateitį

„Yanmar“ investuoja į inovatyvius sprendimus ir naudą gamtai – tobulinami dyzeliniai „Yanmar“  varikliai ir kuriami nauji planai. Vienas iš jų – elektrinis „Yanmar“ traktorius, kuris galėtų būti revoliuciją žemės ūkyje sukelsiantis išradimas. Šie traktoriams nereiktų žmonių pagalbos – taip būtų sumažinamos sąnaudos, greičiau apdirbami laukai. „Yanmar“ čia nesustoja – ieškoma sprendimų, kaip pašalinti elektros sąnaudas, kaip sumažinti elektros generatorių iššvaistomą energiją. „Yanmar“ inestuoja į saugesnės ir gamtai draugiškesnės aplinkos sprendimus.

Techninė pagalba

„Yanmar“ įmonės įrangą galite įsigyti sertifikuotose ir firminėse parduotuvėse – juose ne tik patars, ką įsigyti ir kaip prižiūrėti, bet ir atsižvelgs į jūsų asmeninius poreikius. „Yanmar“ produkcijos priežiūros patarimus rasite „Yanmar“ skelbiamose publikacijose ir vaizdo įrašuose.

Priedai

„Yanmar“ varikliai yra patvarūs ir kokybiški, tačiau net ir geriausiems reikia priežiūros – „Yanmar“ siūlo aliejus ir tepalus, skirtus jūsų variklio puikiai būklei palaikyti. Su tinkama priežiūra ir kokybiškais aliejais bei tepalais, jūsų įsigytas variklis tarnaus ilgai.

 Inovacijos, keičiančios taisykles

„Yanmar“ pristato naują kombaino modelį „Premium Design“ – jis sukurtas remiantis naujausiomis technologijomis ir atsižvelgiant į kintančius žmonių poreikius. Šis kombainas išskirtinis tuo, jog yra draugiškas gamtai, patvarus ir lengvai valdomas. Kombaine įtaisyti ryškūs šviestuvai, padėsiantys atlikti darbus net tamsiu paros metu. Šiais metais „Yanmar“ išleido du galingus ir patikimus dyzelinius variklius. Šie varikliai buvo sukurti  ES dyzelinių variklių reguliaciją – varikliai veikia našiai, degalai naudojami efektyviai, užtikrinama darbo kokybė ir sparta.

„Yanmar“ – tai inovacijų ir klasikos dermė. „Yanmar“ varikliai išsiskiria aukštais kokybės standartais ir dideliu dėmesiu naujiems inžineriniams sprendimams, gamtos išsaugojimui. „Yanmar“ įmonės ženklu pažymėti produktai tiks tiek siekiantiems našumo kasdieniniame gyvenime, tiek turintiems stambius ūkius ir verslą. Su „Yanmar“ jūsų darbas taps spartesnis, o poilsis – kokybiškesnis.

By TSLK

Parašykite komentarą