Št. Geg 18th, 2024

Dažnai atvykus į svetimą šalį gyventi ir dirbti reikalinga pagalba, kad padėtų susigaudyti mokesčių sistemoje, kad padėtų, pakonsultuotų nuosavo verslo ir įmonės steigimo klausimais. Pačiam pirmą kartą su visu tuo susidūrus yra gan sudėtinga, juolab, jei atvykus pavyzdžiui į Angliją, anglų kalbos žinios nėra pačios geriausios. Bet tam steigiasi lietuvių įmonės, kurių veikla yra buhalterinės paslaugos Londone. Žmonės gali į jas drąsiai kreiptis bet kokiu klausimu.

Firmos teikia informaciją apie mokesčių sistemą Anglijoje ir buhalterines paslaugas, tokias kaip įmonių buhalterinių apskaitų vedimas, darbdavio registracija, atlyginimų skaičiavimas, PVM skaičiavimas, metinių ataskaitų ruošimas, pagalba norintiems pasiimti paskolą arba paskolą būstui, pajamų deklaracijų pildymas ir permokėtų mokesčių sugrąžinimas. Įmonės suinteresuotos ne tik užpildyti deklaracija to padaryti nemokančiam klientui, bet paaiškinti, pavyzdžiui, kodėl buvo atskaičiuota būtent tokia suma mokesčių, kiek klientui reikia sumokėti ar sugrąžinti mokesčių. Taip pat klientams paaiškinama apie verslą, jo kūrimą, apyvartą, išlaidas, kaip tinkamai pildyti mokesčių ataskaitas, kaip tikrinti jas HM Revenue&Customs, kad viskas būtų atlikta teisingai ir  būtų išvengta baudų bei delspinigių. Net jei klientui reikia mokėti baudą, galima drąsiai kreiptis ten, kur teikiamos buhalterinės paslaugos UK ir Jūsų problemos bus išspręstos.

Įmonės, kurių veikla yra buhalterinės paslaugos Londone taip pat užsiima verslo konsultacijomis. Pirmiausiai nemokamai konsultuoja tuos, kurie pasiryžo pradėti savo verslą. Taip pat padeda įkurti kompanijas, jas registruoti, atstovauja ribotos atsakomybės kompanijoms, ruošia ataskaitas tokioms kompanijos. Pradedant verslą Jungtinėje Karalystėje, reikia apsispręsti, kokį statusą pasirinkti. Galimi du variantai: Sole trader, Partnership arba Limited Company. Taigi tokių įmonių pareiga suteikti teisingos informacijos apie kiekvieną iš šių status, paaiškinti jų privalumus, trūkumus ir skirtumus.

Taip pat buhalterinės paslaugos UK apima ir verlso bei marketingo planų ruošimą, strateginį planavimą ir rinkos tyrimus, kad Jūsų verslo rezultatai būtų kuo aukštesni, būtų pritraukta kuo daugiau naujų klientų ir sudaryta pelningų kontraktų.

Ir be jokios abejonės į tokių firmų paslaugas įeina ir finansinės buhalterinės paslaugos Londone. Tvarkomi įmonės apskaitos pirminiai dokumentai, skaičiuojami mokesčiai, jie deklaruojami, sudaromos klientams įmonės veiklos ir finansinės apskaitos ataskaitos, taip pat ataskaitos skirtos mokesčių inspekcijai, statistikos departamentui ir kitoms valstybinėms insitucijoms, apskaičiuojami atlyginimai, patikrinama, ar dokumentai atitinka visus įstatymus ir juridinius aktus, sudaro palikimo raštus, konsultuoja paveldėjimo klausimais, pensiju ir ateities saugumo klausimais. Naudoja profesionalią apskaitos programinę įrangą, teikia rekomendacijas dėl apskaitos tvarkymo ir įvairių problem šalinimo, tvarko apskaitą už praėjusius laikotarpius, pildo metinę pajamų mokesčio deklaraciją, garantuoja visišką duomenų konfidencialumą, teikia konsultacijas apskaitos vedimo klausimais pagal visus galiojančius įstatytmus ir aktus ir teikia dar daugybę paslaugų, kad klientams būtų viskas aišku ir paprasta ir nereikėtų sukti galvos dėl apskaitos vedimo.

By TSLK

Parašykite komentarą