Kt. Bal 11th, 2024

Svetainės įrengimas pareikalauja tiek laiko, tiek kūrybiškumo, tiek pastangų, tiek paprasčiausiai finansų. Tačiau nereikia manyti, kad tokia užduotis – neįmanoma ir verta tik dizainerių triūso. Gerai parinkti minkšti svetainės baldai, sumanios dekoro detalės, išlaikyta harmonija spalvomis – paprastos, bet efektyvios paslaptys.

 

Visuomet laikykitės vizijos

 

Kažin, ar ką nors pasieksite, jeigu neturėsite aiškios vizijos, kaip turėtų atrodyti jūsų svajonių svetainė. Ar jis bus erdvi, jauki, ar tvyros prietema, o gal kaip tik bus labai šviesu? Visa tai lems įvairiausius sprendimus. Niekada nepamirškite tos vizijos, jei reikia, pasidarykite nedidelį planą naudodami specialias dizaino programas. Tuomet viskas bus žymiai paprasčiau.

 

Geras pagrindas – geras rezultatas

 

Svetainės pagrindą gali sudaryti patys įvairiausi dalykai. Tačiau patikimiausias jų yra spalvos ir baldai. Nuoseklumu, vieninga dizaino estetika turėtų pasižymėti visi minkšti svetainės baldai. Dėmesio skirkite ir kietiesiems baldams. Į juos pažiūrėję visuomet tiesiog pajausite, ar dera kitos detalės, ar galima suteikti kiek daugiau įvairovės, ar reikėtų dar kokios nors viską apjungiančios dalies.

 

Spalvų vilionės taip pat vertos dėmesio

 

Būtinai atkreipkite dėmesį į spalvas. Svarbu yra viskas – tiek pačių baldų atspalviai, tiek kilimai, sienos, lubos ir netgi grindys. Kambarys gali būti ir šviesus, ir tamsus, ir niūrus, ir paslaptingas ar jaukiai švytintis elegancija. Visa tai nulemia tinkamai parinktos spalvos.

 

Atsižvelkite į pačios patalpos dydį, formą. Jei patalpa nedidelė, nesirinkite tamsių spalvų, nebent jas naudosite kaip akcentą. Ryškių spalvų bijoti nereikia – jos gali virsti žaviausia kambario dalimi. Tiesiog pasistenkite, kad viskas tarsi savaime atsikartotų. Jei panaudosite raudonas pagalves, tegul tokios būna ir užuolaidos ar, pavyzdžiui, vaza.

 

Tvarka – geriausia interjero palydovė

 

Jei svetainė nebus tvarkinga ir švari, jokios pastangos neatsipirks. Tad pasirūpinkite, kad minkšti svetainės baldai visada atrodytų nepriekaištingai. Svetainėje negali būti nei krūvos neplautų indų, nei maisto trupinių, nei paprasčiausiai ne vietoje padėtų daiktų. Viskas, ko reikia – atidumas ir įpročiai.

 

Kaip sakoma, pastangos visuomet atsiperka. Tad būkite atidūs, nuoseklūs, žinokite, ką ir kodėl perkate, kaip derinate, ir nuostabiai atrodančią svetainę įkursite net mėgaudamiesi visu procesu.

By TSLK

Parašykite komentarą