Pn. Bir 14th, 2024

Artėjant šventiniam laikotarpiui, svarbu ne tik pasirūpinti dovanomis, bet ir jų įpakavimu. Būtent tinkamas įpakavimas nemažai rodo apie patį dovanotoją. Tad kokios pakavimo prekės yra reikalingos ir kaip supakuoti dovanas it kokiam dovanų pakavimo specialistui?

Kūrybiškas pakavimas

Mažesnėms dovanoms, tokioms kaip, kvepalų buteliukas, geriausia rinktis pakavimo popieriaus ritinėlį ir jį apvynioti aplink kvepalų buteliuko dydžio dovaną. Galus patariama užlenkti ir suklijuoti.  Vidutinio dydžio dovanas galima pakuoti įdėjus jas į puodelį arba batų dėžę. Mikštas dovanas, kaip antai pliušinis žaisliukas, geriausia pakuoti jo apačioje pridėjus kartono gabalėlį, kuris suteiktų tvirtą pagrindą žaisliukui.

Nenuklijuota prekių kaina – dažna klaida

Pakuodami dovanas, visada atidžiai apžiūrėkite ar nesate palikę kainos. Dažnai, tokios pakavimo prekės kaip, dovanų maišelis, išorinėje dugno pusėje turi priklijuotą kainą. Tai ypač neestetiška. Todėl būkite atidūs ir apžiūrėkite ne tik pakavimo priemones, bet ir pačias dovanas.

Tinkami įrankiai

Profesionaliam dovanų pakavimui reikalingas ne tik dovanų maišelis ar popierius, bet ir tinkami įrankiai. Prieš pakuojant dovanėles pasirūpinkite šiais įrankiais: žirklėmis arba kanceliariniu peiliuku. Taip pat jums bus reikalinga lipni juosta arba klijai.

Dekoratyvinė juosta

Tokios pakavimo prekės, kaip dekoratyvinė juostelė yra puikus akcentas ne tik dovanos išvaizdai, bet ir priemonė tam tikroms vietoms paslėpti. Pakuodami dovanas galime neišvengti nelygumų arba besimatančią lipnią juostą, dėl to ypač naudinga naudoti dekoratyvinę juostelę, kuri ne tik paslėps trūkumus, bet ir suteiks daugiau estetiško įvaizdžio.

Pasirūpinkite šventinėmis dovanomis iš anksto. Pradžiuginkite artimuosius su prasmingomis ir gražiomis dovanomis Taip pat nepamirškite, kad pirmasis įspūdis visada išlieka įsimintiniausias, todėl pasistenkite, kad jūsų dovanos būtų tinkamai supakuotos ir įteiktos.

By TSLK

Parašykite komentarą