Št. Bir 15th, 2024

Daliai moterų seksualūs apatiniai atrodo kaip kažkokia gėdos reikalaujanti prekė, tačiau tai – niekuo nepagrįsta nuomonė. Galima būtų pastebėti, kad būtent tokios moterys skundžiasi rutina, kad jaučiasi nemylimos ir negeidžiamos, negalinčios atsipalaiduoti, mėgautis seksu ir panašiai. Taigi, kompleksai – tai, kas lengvai sugadina santykius. Tad kaip juos išvyti?

 

Pažinti reikia ne tik kitą kūną

 

Gali atrodyti, kad pažinimo reikalauja tik partnerio kūnas. Juk normalu, kad kito žmogaus nepažįstame, turime skirti laiko, kad sužinotume, kas jam patinka ir nepatinka, kas gražu ir kas – atgrasu. Visgi neretai moterys nepažįsta net savo kūno, ką jau kalbėti apie kitą. Atrodo paradoksalu? Panašiai ir yra.

 

Kada paskutinį kartą nuoga stovėjote priešais veidrodį? Kada ne tik matavote svorį, apimtis, bet ir pasidžiaugėte privalumais, pasigėrėjote jais? Jei labai seniai, taip seniai, kad nepamenate, seksualūs apatiniai yra mažiausia, ką galite dėl savęs padaryti. Žingsnį tikrai verta žengti ir toliau – link paprasčiausios masturbacijos, sekso žaisliukų, erotinės literatūros ir panašiai. Patikėkite, tik žinodamos, kas patinka pačiai galėsite patirti malonumą.

 

Mažos gudrybės ir pratimai

 

Niekuomet nepasitikėsite savimi ir niekuo nesidžiaugsite, jei jausite gėdą dar net nenusirengusi. Įsigykite seksualių, jums pačiai labai patinkančių apatinių. Jų yra visokių rūšių – tinka net naktinukai, nekalbant apie peniuarus, kūno kojines ir panašiai. Tiesiog atraskite tai, kas gali patikti.

 

Jei vilkėsite nuostabiai apatiniais, tačiau būsite susigūžusi, susikausčiusi, nieko gero nebus. Reikia atsipalaiduoti, pasitikėti savimi. Tad kuo dažniau vilkėkite jums patinkančiais, atvirais drabužiais ir apatiniais, kad ir namuose, būdama viena. Įpraskite prie jų, pastebėkite, kaip jie jums tinka. Juk seksualūs apatiniai tam ir sukurti, kad leistų ir pačiai savimi pasidžiaugti.

 

Ekstremalumai nebūtini

 

Galima manyti, kad seksas ir meilės žaidimai apskritai yra gėdingi, negražūs ir panašiai. Tačiau tai – tiesiog dalis gyvenimo džiaugsmo, ir kompleksuodama paprasčiausiai skriaudžiate, baudžiate save. Ar tikrai esate taip jau nusikaltusi?

 

Nebūtina pulti į kraštutinumus, iškart imtis fetišo ir panašiai. Tačiau rekomenduotina vis išmėginti naujų dalykų, savo tempu pažinti galimybes. Tuomet pamažu atsiversite, seksualinis gyvenimas ir net patys santykiai pagerės.

By TSLK

Parašykite komentarą