Kt. Geg 16th, 2024

Didmiesčio gyvenimo ritmas yra toks, jog savaime diktuoja gyvenimo taisykles. Gyvenant tokiame dideliame mieste kaip Vilnius, patogiausia įsigyti butą. Tai kiekvienais metais sudaro daugybė naujakurių. Naujos statybos butai Vilniuje jau daug metų yra dažniausias naujakurių pasirinkimas. Kodėl jei tokie populiarūs ir kaip pasirinkti tą, kuris tiktų ir Jums?

 

Kaip išsirinkti butą?

Pagalvokite apie vietą. Pirmiausia, reikėtų pagalvoti, kokioje miesto dalyje norėtumėte gyventi. Naujos statybos butai Vilniuje gali būti skirtingose miesto dalyse. Pavyzdžiui, galite rinktis projektus, kurie yra šiek tiek labiau nutolę nuo miesto centro, jeigu norite mėgautis ramesne kaimynyste. Tiems, kuriems svarbu, kad šalia būtų visi miesto patogumai, NT vystytojai siūlo išskirtinius projektus arčiau miesto centro. Pastaruoju metu ypač populiarus Šnipiškių rajonas, kuriame kuriasi ne tik daug naujų daugiabučių, bet ir verslo centrų.

 

Skirkite laiko paieškai. Labai dažna klaida renkantis būstą yra skubėjimas. Nepamirškite, kad tai yra labai svarbus pirkinys, todėl jį rinktis reikia atsakingai. Neskubėkite pirkti pačio pirmo, patikusio buto. Skirkite laiko paieškai ir neskubėkite rinktis. Visuomet įvertinkite, ar butas atitinka visus kriterijus, kurie Jums aktualūs: ar yra tinkamo dydžio, patogioje vietoje, priimtinos kainos, ar Jums patogus yra jo įrengimas.

 

Apžiūrėkite gyvai. Jeigu ieškote buto gyvenimui, skirkite laiko ne tik paieškai ir skelbimų analizei, bet ir gyvam apžiūrėjimui. Labai dažnai gyva apžiūra padeda apsispręsti ir pamatyti aspektus, apie kuriuos nepagalvojote. Pavyzdžiui, ar bus patogu pasiekti ugdymo įstaigas keliaujant iš namų, ar aplink yra patogus susisiekimas su gydymo įstaigomis, parduotuvėmis. Gyvai atvykę į atvirų durų dienas, galite pamatyti, kaip sutvarkyta namo aplinka, kokia yra kaimynystė. Tai padeda lengviau apsispęsti, ar šiame name tikrai norėsite gyventi, ar Jūsų pasirinktas butas tinkamoje namo vietoje. Galbūt atvykus į gyvą apžiūrą pamatysite, kad Jums labiau tinka kitas, kitoje laiptinėje ar kitame aukšte esantis butas.

 

Naujų butų privalumai

Naujos statybos butai Vilniuje jau daug metų yra labai populiarūs. Nors čia galima rasti plačią ir senos statybos butų pasiūlą, tie, kurie nori gyventi moderniai įrengtuose namuose ir mokėti mažiau už buto išlaikymą, renkasi naujos statybos projektus. Būtent nauji butai yra racionalesnis sprendimas net ir tiems, kurie nori sutaupyti. Nors jų įsigijimas yra brangesnis, jų išlaikymas yra daug pigesni ir lengvesnis. Senos statybos butuose tenka mokėti didelius mokesčius, jie yra neekonomiški, jų remontas ir atnaujinimas taip pat kainuoja daug. Nauji butai yra daug racionalesnė investicija, norintiems gyventi patogiai ir šiuolaikiškai.

 

By TSLK

Parašykite komentarą