Kt. Lie 18th, 2024

Įrenginėjant kambario ar namų interjerą susiduriama su daug problemų: kokias apdailos medžiagas rinktis, kokia spalva dažyti sienas, tinkamai pasirinkti grindų dangą ir t.t. Baldų pasirinkimas taip pat dažnai tampa nemenku galvos skausmu, ypač, jeigu patalpa nedidelė arba pasižymi netradiciniu išplanavimu. Kartais po ilgų paieškų baldų salonuose ir dešimčių išnaršytų katalogų vis tiek sunku rasti norimą baldą. Kadangi baldai reikalauja nemažų investicijų, rinktis netinkančius ar nepatinkančius baldus – neracionalu. Ką daryti tokiu atveju? Išeitis – nestandartiniai baldai, pagaminti specialiai pagal individualius poreikius.

 Kas yra nestandartiniai baldai?

Visų pirma, tai yra puiki galimybė patenkinti savo poreikius ir gauto tokį baldą, kuris bus funkcionalus ir derės prie erdvės. Pasak Smartbaldai.lt atstovų, nestandartinių baldų gamyba yra bendro kliento ir įmonės darbo vaisius. Klientai pateikia savo viziją, o tuomet dizaineriai jau grieba pieštuką ir bando maksimaliai ją išpildyti kurdami baldų dizainą. Galutinis to rezultatas – kokybiški ir išskirtiniai baldai. Nesvarbu, ar norėsite, kad baldai turėtų kelias funkcijas ir padėtų sutaupyti kiekvieną įmanomą centimetrą kambaryje, ar pasižymėtų itin originaliomis estetinėmis savybėmis bei dizainu.

Plačios pritaikymo galimybės

Kadangi šiuos baldus galima projektuoti atsižvelgiant į konkrečią erdvę ir jos išmatavimus, juos galėsite be rūpesčių įkomponuoti. Tiesa, dažniausiai vonios kambariui, virtuvei ar miegamajam baldus išrinkti būna kiek sudėtingiau, todėl nestandartinių baldų gamyba, anot šią paslaugą teikiančios bendrovės Smartbaldai.lt, pasitelkiama į pagalbą renkantis baldus būtent šioms namų erdvėms. Žinoma, jeigu norite įspūdingos sekcijos svetainėje, taip pat galite kreiptis į nestandartinius baldus gaminančias įmones. Be to, pasirinkus daugiafunkcinius baldus, juos galėsite lengvai sudėti, o galbūt net tą patį baldą pagal poreikį pritaikyti kelioms erdvėms.

Baldai vertinantiems individualumą

Ne paslaptis, jog gyvename laikotarpiu, kuriame individualumas ir kūrybiškumas vertinami labiau nei bet kada. Rinkdamiesi nestandartinius baldus juos susikursite tokius, kurie geriausiai atspindės Jūsų charakterį ir gyvenimo būdą. Galėsite apgalvoti ne tik dizaino subtilybes, bet ir spalvą, medžiagas, iš kurių bus pagamintas baldas. Masiškai gaminamiems baldams ne visuomet naudojamos kokybiškiausios medžiagos, tad savo baldui pasirinkę tvirtas medžiagas ir mechanizmus džiaugsitės jais ilgiau.

Nestandartinių baldų gamyba, kurią atlieka Smartbaldai.lt, – praktiškas ir sumanus būdas turėti ne tik funkcionalius, bet ir išskirtinio dizaino baldus, kurie papuoš Jūsų namus ir suteiks jiems originalumo.

By TSLK

Parašykite komentarą