Kt. Lie 18th, 2024

Orams vis labiau šylant, o dienoms ilgėjant, kuo daugiau laiko norisi praleisti gryname ore. Ieškant atokvėpio nuo miesto rutinos ar norint tiesiog pailsėti, puikus pasirinkimas yra savaitgalio kelionė prie jūros. Šiuo metu pajūris nėra perpildytas žmonėmis, todėl pavyks išvengti šurmulio tiek paplūdimyje, tiek kitose lankytinose vietose. Net jei ir neturi automobilio, nesudėtingai susiplanuosi kelionę autobusu.

 

Suplanuok kelionės maršrutą

 

Jei nusprendei keliauti autobusu, patogiausia bus važiuoti į Klaipėdą arba Palangą. Autobusai į Klaipėdą ir Palangą tiesiogiai iš Vilniaus per Kauną ir kitus miestus išvyksta kiekvieną dieną.  Vienas iš pasirinkimų yra keliauti šiomis kryptimis vykstančiais TOKS autobusais, apie kuriuos daugiau sužinosi sveteinėje Toks.lt. Taigi nusprendęs, kur nori važiuoti, internete rasi visus norimus autobusų maršrutus. Taip greitai ir nesudėtingai pasirinksi sau patogiausią kelionės variantą.

 

Ką nuveikti pajūryje

 

Viena populiariausių lankytinų vietų Lietuvos pajūryje – „Olandų kepurė“, esanti Pajūrio regioniniame parke. Nuvykęs ten galėsi pasimėgauti nuostabiu jūros vaizdu, atsiveriančiu nuo skardžio. Po ramaus pasivaikščiojimo prie jūros gali nukeliauti į miestą ir aplankyti interaktyvų Klaipėdos Pilies muziejų, kuriame susipažinsi su miesto istorija.

 

Esant Klaipėdoje, tiesiog būtina aplankyti Lietuvos jūrų muziejų su įspūdingu vandens tuneliu ir atnaujintomis ekspozicijomis. Jei į kelionę vyksi automobiliu, tiesiog privalai aplankyti Klaipėdos zoologijos sodą, kuriame pamatysi baltąjį tigrą, kalnų pumą ir daugelį kitų egzotinių gyvūnų.

 

Autobusai į Klaipėdą yra geras pasirinkimas ir dėl to, nes iš ten lengvai pasieksi Palangą. Keliaujant TOKS autobusais ir perkant bilietus į abi puses, taikoma 20 % nuolaida atgaliniams bilietams, o daugiau informacijos apie tai rasti svetainėje Toks.lt. Taigi taip keliaudamas ne tik greitai ir patogiai pasieksi kelionės tikslą, bet ir sutaupysi. Nuvykus į Palangą, ten lauks tikriausiai daugelio dar nebandyta galimybė pasijodinėti žirgais. Galėsi ne tik pajodinėti vingiuotais miško keliukais, pakvėpuoti tyru oru, bet ir sutikti saulėlydį pajūryje.

 

Kad kelionė neprailgtų

 

Keliaudamas autobusu, kelionės laiką gali išnaudoti įvairiausioms veikloms, todėl ji tikrai neprailgs. Visi TOKS NEO autobusai pasižymi ypatingu komfortu ir dideliu pramogų paketu, kas ypač patiks tiek muzikos, tiek filmų mėgėjams. Autobusuose veikia nemokamas bevielis internetas taip pat įrengti elektros lizdai. Daugiau informacijos apie šiuos autobusus rasi svetainėje Toks.lt.

 

Taigi, jei jau nusprendei keliauti prie jūros, puikus pasirinkimas – ten vykstantys autobusai. Į Klaipėdą, į Palangą ar kažkur kitur – tai priklauso nuo tavęs. Svarbiausia yra smagiai praleistas laikas, geras poilsis ir teigiamos emocijos. Visa tai tau tikrai garantuos kelionė į Lietuvos pajūrį.

By TSLK

Parašykite komentarą