Pn. Bir 14th, 2024

Atostogos – vienas iš dalykų, kurių su didžiuliu nekantrumu laukiame visus metus. Nėra nieko geriau, nei po ilgų ir rūpesčių kupinų mėnesių palepinti save užtarnautu poilsiu ir atsipalaiduoti. Jūra, paplūdimys ir gaivus kokteilis rankoje vis dažniau sukasi galvoje? Vadinasi, atėjo metas visus darbus trumpam palikti nuošaly ir pamažu pradėti planuoti savo atostogas Palangoje.

Rūpesčius šalin!

Palanga tiek vietinius, tiek užsienio poilsiautojus vilioja savo grožiu ir paprastumu, tačiau tuo pat metu sukuria sukurti ypatingą atmosferą ir nuotaiką, kurios nerasite niekur kitur. Ketinate kiekvieną vakarą pasitikti saulėlydį, šokinėti bangose ar ankstų rytą užsiimti joga tuščiame paplūdimyje? Puiku! O kur norėtumėte apsistoti? Namelis ant ratų ar palapinė tiks nuotykių ištroškusiems, tačiau tam, kad galėtumėte mėgautis išskirtiniu poilsiu, viešbučiai Palangoje Grandbalticdunes.com visapusiškai Jumis pasirūpins.

Šalia pačios miesto širdies – J. Basanavičiaus gatvės –, prie Ronžės upelio esantys apartamentai išsiskiria savo estetika, o kiekvieną rytą, žvilgtelėjus pro langą, Jus pasitiks tyras gamtovaizdis. Ir, priešingai nei teigia dauguma legendomis apipintų Palangos bobučių, jūra tikrai yra pasiekiama pėsčiomis vos per 5-6 minutes. Tad po ilgos ir įspūdžių kupinos dienos galėsite greitai pasiekti savo apartamentus ir visiškai atsiduoti poilsiui.

Poilsis tik prasideda..

Ne visi viešbučiai Palangoje gali pasiūlyti daugiau nei patogią lovą ar pusryčius ryte. Grandbalticdunes.com suteikia galimybę pasinaudoti spa procedūromis, kurios ne tik suteiks naujų pojūčių, bet ir užtikrins, kad jaustumėtės žvalūs ir kupini energijos viešnagės metu. Viso kūno terapijos, masažai ir įvairūs ritualai – komforto ir relaksacijos garantas. Pabodo vaikščioti pėsčiomis ar tiesiog norite pamatyti daugiau? Galite išsinuomoti dviratį ir smagiai minti pedalus, grožėdamiesi pajūrio vaizdais.

Jeigu ieškote, kam atiduoti savo mylimą augintinį atostogų metu, nevarkite – viešbutis yra draugiškas augintiniams, todėl savo keturkojį kompanioną galėsite vežtis kartu su savimi. Tereikės apie tai informuoti darbuotojus rezervacijos metu, o visomis kitomis reikmėmis bus pasirūpinta.

Pakeiskite įsitikinimą, jog viešbučiai Palangoje gali būti skirti tik nakvynei. Grandbalticdunes.com apartamentai siekia, kad Jūsų atostogos būtų pripildytos maloniausiais įspūdžiais, o komfortas lydėtų kiekviename žingsnyje.

By TSLK

Parašykite komentarą