Pn. Bir 14th, 2024

Ieškote idėjos atostogoms? O ar lankėtės Ispanijoje? Jei ne, tai padaryti artimiausiu metu tikrai vertėtų. Juolab, kad pigios poilsinės kelionės po Ispanija taip pat prieinamos. Tik reikia domėtis apie specialius pasiūlymus akcijas, paskutines minutes. Taigi, mūsų rekomendacija – Ispanija. Pateiksime viską, ką reikia žinoti vykstant į šią šalį, lankytinas vietas, įspūdingiausius mietus ir t.t.

Vienas iš populiariausių, turistų mėgstamų miestų yra Barselona. Tai judrus, gyvas, labai šiuolaikiškas miestas, antras pagal dydį Ispanijoje, vienas didžiausių Viduržemio jūros uostų. Šis mietas vasinamas vienu didžiausių Europos kultūros centrų. Jus tikrai sužavės Barselonos senamiestis, vadinamas gotikiniu kvartalu. Tai tarsi muziejus po atviru dangumim kuriame gausu viduramžių gotikos pastatų ir bažnyčių. Lankomiausia vieta – tai Gaudžio vis dar nebaigta statyti bažnyčia Sagrada Familia, ji žavi savo didingumu ir išskirtiniu dizainu bei stiliumi. Taip pat garsiojo dailininko Pikaso muziejus, vienas populiariausių visoje Katalonijoje. Pati gražiausia miesto gatvė Las Rumblas, kuria tikai turite praeiti. Geriausia vieta miesto apžvalgai – tai Montjuich kalva, nuo kuriose atsiveria įspūdinga panorama su miesto ir jūros vaizdais. Taip pat galite aplankyti ir dainuojančius fontanus, pamatyti nepakartojamą vandens ir spalvų bei muzikos šou.

Pigios poilsinės kelionės metu turite aplankyti Seviliją – finikiečių, romėnų ir maurų miestą ir jame esančią gražiausią Ispanijoje katedrą La giralda, taip aplankyti maurų valdovų rūmus, žydrąjį kvartalą ir gražųjį Marijos Luisos parką. Taip Alhambra rūmus Granados apylinkėse, Figuerą – lankomiausią muziejų Ispanijoje ir Monserato vienuolyną, kuriame saugoma daugybė senovinių knygų ir rankraščių. Kasmet šis vienuolynas pritraukia daugybę turistų, nes laikoma, jog tai yra stebuklinga vieta.

Ispanija turistus žavi savo fiestomis, tradicine bulių kova arba korida, pomidorų karu, flamenko šokiu, šilta saule, nuostabaus skonio vynu ir triukšmingomis linksmybėmis iki paryčių. Galiu patikinti, kad ispanai tikrai moka linksmintis, jie gyvena nekamuojami rūpesčių ir nors mus, šiauriečius ispaniškas temperamentas gali pradėti erzinti, dėl jų nuolatinių vėlavimų, į lengvabūdiško požiūrio į viską, pripažinkime, kad ir mes norėtume taip gyventi, be rūpesčių, skubėjimo, todėl bent per atosogas galime atsipalaiduoti ir palikti savio rūpesčius kažkur toli, namuose. Iš Ispanijos kaip suvenyrai vežamos vėduoklės, kastanjetės, labai įvairi keramika, skraistės, avies ar ožkos sūriai, vynas, vytintas kumpis, alyvuogės. Be to, turistų lankomose vietose galima įsigyti ir kitus, su vietinėmis tradicijomis susijusius suvenyrus jur dovanėles.

Pigios poilsinės kelionės metu ne  tik pailsėsite, bet ir nueisite daug kilometrų, pamatysite daug nuostabių vietų, susipažinsite su draugiškais žmonėmis, sutaupysite pinigų ir parsivešite suvenyrų bei malonių niekučių, kurie primins jums apie gerą laiką, praleistą nuostabioje šalyje. Taigi pradėkite jau dabar dairytis pigios poilsinės kelionės pasiūlymų, kad turėtumėte kam taupyti.

By TSLK

Parašykite komentarą