Tr. Lie 17th, 2024

Kodėl visi taip intensyviai ieškome namų jaukumo, ar bent jaukumo. Net ir neturėdami nuosavų namų, o tik nuomojamus, norime jaustis juose patogiai laimingai. Mūsų laimės garantas tai net tik bendravimas, asmeninės ir profesinės sėkmės ieškojimas, bet ir tinkama gyvenamo atmosfera. Bet po dienos darbų norim sugrįžti į šiltus ir romantiškus namus. Vienas iš elementų, kuris sukuria namuose tinkamą aurą, tai žaidimas su natūralia šviesa, arba jos reguliavimas. Ilgą laiką mes buvo pripratę prie žaliuzių, o šiandien jas iškeičiam į audinių roletus.

Skirtingų rūšių, spalvų ir faktūrų roletai skiriasi ir savo paskirtimi. Vieni saugo mus nuo karščio, kiti nuo blukinančių saulės spindulių. Vieni valdomi rankiniu, o kiti nuotoliniu būdu. Jais lengva visiškai ar tik dalinai aptemdyti patalpas. Namuose mes renkamės paprastesnius sprendimus, tačiau darbo aplinkoje reikalingi išmanieji roletų ir žaliuzių valdymai. Jei įsigyjat tokio tipo žaliuzes jums nereikia ir užuolaidų. Taigi tokie spendimai apsaugos jus nuo saulės ir aplinkinių žvilgsnių. Šiandien privatumas ir praktiškumas kaip niekad svarbus. Dienos metu jūsų langai visiškai apnuoginami, o naktį jūsų asmeninė erdvė visiškai izoliuojama.

Paprastai valdomi roletai tapo tokia populiaria langų dengimo alternatyva, kad užuolaidų salonai turi atliepti šią augančią rinką. Jei anksčiau galvojot, kad tik impozantiškos užuolaidos užbaigs jūsų namų interjerus, šiandien jūsų interjeras atrodys stilistiškai ir langus pridengus roletinėmis žaliuzėmis. Jaukumo mes ieškome ne tik dieną, bet ir naktį. Skirtingos spalvos, raštai ir net modeliai. Kiekvienas ras sau tinkamą spendimą, priklausomai nuo langų išmatavimų ir formų. Šiandien užuolaidų salonai siūlo vis daugiau alternatyvų. Kaip išsirinkti tinkamiausią? Jei jūsų kambariai šviesų ir erdvūs, rinkitės pastelinių spalvų roletus. Mažose erdvėse puikiai atrodys ryškių raštų sprendimai. Mažas erdves padidinsit tik šviesiais roletais. Tamsiose patalpose kurkite atmosferą pagal kambario paskirtį. Miegamuosiuose spalvos turėtų būti prislopintos.

Pastelinis namų jaukumas ir kokybiški roletai, ko daugiau reikia? Gal tik geros nuotaikos. Kad reletų nereiktų keisti taip dažnai, rinkitės kokybiškus ir lengvai prižiūrimus. Taigi ieškodami spalvingų ir raštuotų langų dangalų, nepamirškite ir kitų kriterijų. Praktiški audiniai ir lengvas valdymo mechanizmas toks pats svarbus kaip ir estetiniai sumanymai. Šiandien roletų rinka sparčiai keičiasi ir auga. Besikeičiant technologijoms, jos paveikia ir tokias paprastas namų detales kaip užuolaidos ir žaliuzės. Pasteliniam jaukumui sukurti prireiks išmanių sprendimų. Išsirinkę gražiausias spalvas, kokybiškiausius audinius ir tinkamas formas, užbaikite savo namų interjerą pakabindami roletus.

Roletai ne tik praktiški, bet ir atmosferiški. Jų filtruojama ir reguliuojama saulės šviesa suteikia išskirtinį komfortą ir jaukumą. Kartais užtenka visai nedidelio akcento, kad jūsų namų interjeras suspindėtų. Žaliuzes, roletus ir užuolaidas mes kabiname ne tik dėl praktiškos jų naudos, tačiau natūralios saulės intensyvumo reguliavimas mums toks pats svarbus. Mes saugome baldų apmušalus, sienas ir kitus interjero atributus nuo išblukimo. Juk pastebėjot kaip parduotuvių vitrinose išblunka prekės. Intensyvi saulė mėgsta žaisti su spalvomis ir erdvėmis. Pridenkite langus taip, kad jūsų interjero spalvos išliktų tokios pat intensyvios. Ir patys išlikite intensyvūs ir laikingi. Į jaukius pastelinius namus taip smagu sugrįžti. Sugrįžkite ir jūs. Šiandien mus nereikia valdyti žaliuzių, jos tokios išmanios, kad žino kada saulė kyla ir leidžiasi. Kad ryte jūsų taip anksti nepažadintų pirmieji saulės spinduliai, užprogramuokite roletus, kaip žadintuvą.

By TSLK

Parašykite komentarą