Tr. Lie 17th, 2024

Apie išmanius namus, valdomus mobiliaisiais įrenginiais šiandien tikrai pasvajoja kiekvienas. Juk būtų taip paprasta gyventi, jeigu langų uždangos užsitrauktų pačios, šviesa nustatytu laiku įsijungtų pati ir apie nieką nereikėtų daug galvoti. Daugeliui vis dar atrodo, kad tokie dalykai galimi tik filmuose arba tik tolimoje ateityje, tačiau laikas pripažinti sau – tolima ateitis jau čia. O išmanūs baldai Vilniuje ir Kaune – vieni perkamiausių.

Išskirtinis komfortas

Kuriant namų interjerą, vienas svarbiausių dalykų renkantis baldus – tai jų teikiamas komfortas. Vieniems tai – prie kūno formų prisitaikantys čiužiniai, papildomos minkštos pagalvės, galimybė patogiai susirangyti ant minkšto fotelio dviese ar komfortiškai išsitiesti ant svetainės sofos. Tačiau šiuolaikinis pirkėjas jau ieško modernių baldų, kurių valdymas būtų nebe mechaninis, o automatizuotas, leidžiantis pamiršti tokius dalykus, kaip sudėtingas baldo transformavimas. Šiandien išmanūs baldai yra dar daugiau nei tik prie kūno prisitaikančios formos.

Išskirtinį komfortą suteikia papildomos baldo funkcijos. Įsivaizduokite, kad penktadienį nusprendėte pažiūrėti filmą, esantį nešiojamame kompiuteryje, patogiai įsitaisius minkštame fotelyje. Skamba idealiai, ar ne? Tačiau ne visi baldai yra lengvi, o jei šalia jų nėra elektros lizdo, kyla rizika, kad kompiuteris išsikraus filmo viduryje. Dėl šios priežasties buvo sukurti išmanieji baldai. Vilniuje juos jau spėjo pamėgti. Išmaniųjų baldų paslaptis – vienu mygtuku valdomas kojų pakėlimo mechanizmas ir paslėpta USB jungtis, leidžiantis krauti mobiliuosius įrenginius. Jie suteikia galimybę ilsėtis negalvojant apie tai, kad filmas dar jam nė neįpusėjus gali pasibaigti ir leidžia mėgautis vakaru itin patogiai įsitaisius.

Integruota garso sistema

Jei manote, kad tai viskas, galvokite iš naujo, nes šiandien funkcionalūs išmanieji svetainės baldai gali būti daug daugiau nei sofa ir fotelis su automatiškai valdoma kojų pakėlimo funkcija. Sofoje integruota garso sistema leidžia papildyti namus neįkainojamomis patirtimis. Jokių pultelių, viskas vienoje vietoje, vienoje sistemoje – ir muzikos grotuvui, ir kino centrui reguliuoti. Šio tipo svetainės baldai Vilniuje ir Kaune vis dažniau tampa pagrindiniu svetainės komplekto varianto. Namai su šiais baldais tampa ne tik išmanesnis – juos gyventi tampa įdomiau.

Įsigydami tokio tipo baldus investuojate ne tik į svetainės interjerą, bet ir į įdomų, žaismingą, kupiną ypač stiprių įspūdžių ir išmanų gyvenimą. Leiskite sau gyventi išradingiau ir įdomiau. Paverskite namus šiek tiek išmanesniais ir gyvenimas taps lengvesnis.

By TSLK

Parašykite komentarą