Kt. Spa 3rd, 2024

Turbūt tai vienas iš tų išskirtinių dalykų, ką kiekvieną moteris tikrai pastebės – tai vyras su kostiumu. Tačiau kartais net ir užsidėjus kostiumą, jis atrodo atšokęs nuo kūno , o vietoj puošnumo jausmo, sukelia – pigumą. Vyriški kostiumai dažniausiai atitinkamai kainuoja, jei siuvami iš geriausios medžiagos. Nenorint išlaidauti, pigūs vyriški kostiumai neturėtų sukelti keblumų, net ir siekiant tobulo rezultato.

Iš ko dažniausiai siuvami vyriški kostiumai?

Medžiaga, nuo jos kokybės priklausys, ar kostiumas bus skirtas ilgam laikotarpiui. Dažniausiai vyriškiui kostiumui naudojamos medžiagos – vilna, linas, medvilnė ir poliesteris. Visos rūšys turi savo ypatumus, pavyzdžiui, vilna išsiskiria savo patvarumu ir kokybe, tačiau dažniausiai kainuoja brangiau nei kitos medžiagos. Lino privalumu laikomas išskirtinis oro praleidimas, todėl oda lengvai kvėpuoja, nors lino mėgėjai puikiai supranta, kad ši medžiaga tepli ir dažnai susiglamžo. Prie lengvai susiglamžiusios medžiagos priskiriama ir medvilnė, tačiau ją drąsiai galima lygintis su garais. Likęs poliesteris arba dar laikomas vilnos alternatyva yra pigiausia medžiaga iš visų išvardintų, tačiau yra dirbtinė ir taip lengvai nepraleidžia oro kaip vilna ar medvilnė, todėl tenka maišyti su kitomis. Pigūs vyriški kostiumai taip pat gali būti aukštos kokybės, tereikia paieškoti prekybos vietų, kuriose siūlomas geras kainos ir kokybės santykis.

Švarkas – teisingas pasirinkimas nulems visą vaizdą

Švarko priekis – yra pirminis vaizdas, kad pamato kiti. Jis yra pagrindas, todėl vertėtų atkreipti dėmesį į – apykaklę, pečių plotį ir liniją, rankovės plotį ir ilgį, krūtinės apimtį, liemenį ir švarko ilgį. Jei visos kategorijos tinkamos, švarkas turėtų tobulai tikti, tačiau kartais taip būna, kad ir tinkamai pasiūtas švarkas – netinka, tada reiktų atsižvelgti ir į švarko nugarą.

Švarko nugara skirstoma į tris dalis – ties kaklu, nugara ir liemeniu. Be raukšlių, iškilimų ar įdubimų, tačiau jei nors vienas požymis yra, vertėtų nešti atgal pas siuvėją ir prašyti korekcijos.

Kelnėms skirtos taisyklės – jei jos yra tinkamos:

  1. Patogu atsisėsti.
  2. Nesmunka ir diržas tampa tik aksesuaru.
  3. Nei nukarusios, nei prigludusios – kaip aukso viduriukas.
  4. Kaip ir dėvint švarką, negali būti jokių raukšlių.

 

Besirenkant vyriškus kostiumus yra tam tikros kategorijos, kam reiktų skirti savo dėmesį, kadangi pirmąkart užsidėjus vyrišką kostiumą, jis gali atrodyti tinkamas, tačiau pradėjus jį nešioti, gali kilti daug keblumų. Kad ir kaip būtų, tai – pinigų investicija, todėl turimas rezultatas turi būti daugiau nei patenkinamas.

By TSLK

Parašykite komentarą